WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH

572 145 313

- Samochody już od 45 zł

- Obsługujemy lotnisko w Gdańsku

- Otwarte 24h/7

Blog


Rozwiązania dla ceniących sobie mobilność i niezależnośćPierwsza wypożyczalnia samochodów powstała w 1916 roku. Ta działająca ponad sto lat branża została zapoczątkowana przez Joe Saundersa, któremu w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zepsuł się samochód :) Powód dość prozaiczny, ale może się przydarzyć każdemu z nas. W efekcie Saunders, bazując początkowo na jednym samochodzie marki ford, zajął się ich wypożyczaniem.

Od tego czasu dużo się zmieniło...

Na polskim rynku jest wiele Firm zajmujących się wypożyczaniem samochodów. Wśród nich, na szczególną uwagę zasługuje nasza wypożyczalnia Wery-Car z Gdańska :), którą Klienci cenią sobie za kompleksowość obsługi w bardzo korzystnej cenie.

Zadbaj o jakość podróży

Żyjemy w ciągłym ruchu. Przemieszczamy się w celach prywatnych i zawodowych, zarówno dla przyjemności, jak i z poczucia obowiązku. Korzystanie w takich sytuacjach z wypożyczonych samochodów jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Wyobraźmy sobie, że znaczną część podróży przebywamy samolotem, albo pociągiem, czy autobusem. Na dworcu z mniejszą, lub większą ilością bagaży możemy zapewnić sobie ciągłość komfortu podróży. Wystarczy zamówić samochód, z którego będziemy korzystać na miejscu, uprzyjemniając sobie w ten sposób pobyt.

Kryterium wyboru

Miejska wypożyczalnia samochodów, taka jak Wery-Car w Gdańsku, to bardzo praktyczny pomysł na indywidualny transport. Rozwiązanie dedykowane jest wszystkim, którzy nie dysponują w danym momencie swoim samochodem, a cenią sobie niezależność i komfort przemieszczania się. Aby wypożyczalnia spełniała swoją rolę auta muszą być dostępne, wygodne i tanie. Niezależnie od pory dnia, czy nocy gwarantujemy dostęp do komfortowych samochodów, po najniższych na rynku cenach. Firma działa 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Kto z nas lubi zatłoczone autobusy, czy niedojeżdżające na czas taksówki? Jeśli planujesz podróż nad morze najtańsza wypożyczalnia samochodów w Gdańsku zadba o luksus Twojego pobytu.

Praktyczne wskazówki Czym kierować się przy wyborze samochodu?

W trosce o wygodę w trakcie jazdy, warto zadbać o to, aby samochód był w dobrym stanie technicznym. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest wypożyczanie młodych roczników. Kolejnym istotnym elementem jest cena. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Gdańsku jest gwarancją bezkonkurencyjności.

W jaki sposób można zamówić samochód?

Rezerwacji samochodu zwykle można dokonać wypełniając formularz na stronie internetowej lub kontaktując się telefonicznie. Takim rozwiązaniem dysponujemy, dodatkowo podstawiamy samochód w preferowane miejsce odbioru samochodu.

Co jest potrzebne przy odbiorze samochodu i gdzie możemy go odebrać?

Standardowym miejscem odbioru są zwykle wyznaczone przez wypożyczalnie lokalizacje (dworzec PKP, PKS, lotnisko). Na życzenie Klienta udostępnimy samochód również w każdym innym miejscu. Przy odbiorze samochodu należy okazać prawo jazdy oraz dowód osobisty lub paszport.

Wypożyczanie samochodów na terenie GdańskaWypożyczanie samochodów na terenie Gdańska
Przemieszczanie się samochodem, niezależnie od powodu, stało się kluczową czynnością w obecnych czasach. Społeczeństwo wykorzystuje na szeroką skalę dwuślady, aby dostać się na miejsce pracy, czy też udać na zakupy. Często zdarza się jednak sytuacja, kiedy jedyny samochód ulega poważnej awarii i nie ma możliwości przedostania się na drugi koniec miasta.

Wypożyczalnia samochodów odpowiednim przedsięwzięciem
Znajdując się niefortunnie w wyżej opisanej sytuacji, z pewnością każdy poszukiwałby ewentualnego rozwiązania tego problemu. Z pomocą przychodzi tutaj firma oferująca wynajem samochodów, znajdująca się w Gdańsku. W ofercie znaleźć można bardzo wiele pojazdów, dzięki którym w krótkim czasie uda się dostać w ważne miejsce. Poruszanie się komunikacją miejską bywa bowiem bardzo problematyczne, wymagając sporego "zapasu" czasowego. Często też by dostać się w wymagane miejsce, trzeba zmieniać autobusy, co jest sporym utrudnieniem - zwłaszcza, gdy przyzwyczajenie do jazdy samochodem przyprawia o ból głowy. Nie warto niszczyć sobie zdrowia tylko dlatego, że posiadany pojazd znajduje się u mechanika.

Gdańsk miejscem idealnym
Miasto Gdańsk jest miejscowością należącą do pionierów pod względem szybkości rozwoju oraz zaawansowania. Na uwagę zasługuje tutaj fakt, iż jest on jednym z trzech dużych aglomeracji. Razem z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto, co dodatkowo stanowi atut dla umiejscowienia firmy wynajmującej środki transportu. Miasto to oferuje bardzo wiele atrakcji turystycznych oraz sporo możliwości dla rozwoju zawodowego. Wbrew pozorom można stać się tutaj nie tylko rybakiem, czy też marynarzem. Biorąc pod uwagę ilość ulic oraz rozległość Gdańska, naprawdę bardzo ciężko byłoby poradzić sobie bez samochodu. Warto dodać, iż ceny wynajmu znajdują się na niskim poziomie, co przekona wielu sceptyków.

Wynajem samochodów Gdańsk ceny/cennik
Poruszając się w temacie wynajmowania samochodów, nie można zapomnieć o zaprezentowaniu oferowanych cen firmy z Gdańska. Jak już zostało wspomniane, nie stanowi ona czegoś nieosiągalnego dla osoby o niższych zarobkach. Samochód typowo miejski, do pracy - a więc Smart - można wynająć już od 45 złotych na dobę. Biorąc pod uwagę wygodę, jaką dzięki temu można posiąść, nie ma miejsca na zastanowienie. Oczywiście istnieje możliwość wyboru większego samochodu, jednak w tym przypadku trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu około 100 - 150 złotych, co również jest przystępne. Dla osób przedsiębiorczych firma Wery-Car oferuje wynajem samochodów dostawczych, w cenie 150 złotych - Volkswagen Crafter Średni - oraz 220 - Volkswagen Crafter Maxi. Jak widać, wybór jest spory, a samochody dobrych marek.

Można pomyśleć, iż wynajem pojazdu z wypożyczalni wiąże się z karkołomnymi umowami, a oferowane samochody są zniszczone. Na szczęście to stwierdzenie jest błędne, czego dowodem jest oferta firmy z Gdańska. Każdy, kto potrzebuje "na już" samochodu, powinien zainteresować się tą ofertą. Zadowolenie jest gwarantowane, a niewysokie ceny dodatkowo zapewnią zatrzymanie gotówki w portfelu.

Czy warto wypożyczyć samochód wyjeżdżając do Gdańska?Gdańsk to piękne miasto, które odwiedzić przynajmniej na weekend. Wakacje są idealną okazją, aby wybrać się nad polskie morze. Z Gdańska szybko można przemieścić się do równie malowniczej Gdyni czy Sopotu. W tym celu pomocny jest samochód. Dlatego doskonałym pomysłem może być jego wypożyczenie. Wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko to rozwiązanie zarówno dla osób, które odwiedzają miasto w celach turystycznych, jak i biznesowych. W końcu komfort komunikacji ma duże znaczenie.

W wypożyczalni samochodów można skorzystać z wielu różnych środków transportu. Gdańsk ma do zaoferowania wiele pod każdym względem. Do dyspozycji jest morze z piaszczystymi plażami czy urokliwa starówka. Będąc w mieście nie wolno zapomnieć o odwiedzinach Sopotu z najsłynniejszym w kraju molo oraz gdyńskiego portu morskiego. W tym przypadku samochód to zdecydowanie najwygodniejszy i najszybszy środek transportu. Podczas zwiedzania auto można pozostawić na strzeżonym parkingu czy w miejskich strefach postojowych. Samochód sprawdza się w szczególności w przypadku osób, które nie podróżują samodzielnie, ale np. z rodziną.

Z wypożyczalni samochodów chętnie korzystają także biznesmeni. Dla nich to rozwiązanie szybsze i bardziej opłacalne niż poruszanie się komunikacją miejską czy taksówkami. W ten sposób można uniezależnić się od terminów taksówek czy autobusów. Auto to dobry pomysł zarówno latem, jak i zimą. Wypożyczalnia na lotnisku to strzał w dziesiątkę w przypadku osób, które do Gdańska wybrały się samolotem. Zaraz po wyjściu z samolotu mogą przesiąść się w kolejny środek transportu. Podobnie jest w przypadku wyjazdu z miasta.

Gdańsk to jedno z największych i najszybciej rozwijających się miast w kraju. Dlatego nic dziwnego, że coraz więcej osób postanawia je odwiedzić i to nie tylko w celach turystycznych. Niezależnie od celu podróży, warto rozważyć pomysł wypożyczenia samochodu. To świetnie rozwiązanie, kiedy zależy nam na czasie, a poza tym lubimy wygodne podróże. Poruszanie się komunikacją mało kiedy bywa komfortowe i szybkie, zwłaszcza w obcym mieście. Poza tym niekiedy jest bardzo zawodne. W przypadku biznesmenów bywa również odbierane jako mało eleganckie. Taksówki z kolei są drogie, a w godzinach szczytu ich złapanie bywa problematyczne.

Popularność wypożyczalni samochodów osobowych cały czas rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego. Coraz więcej osób ceni sobie wygodę i komfort podróżowania. Poruszając się autem można o wiele szybciej dotrzeć do celu i paradoksalnie - niekiedy łatwiej niż komunikacją miejską. Całościowe koszty wynajęcia samochodu, nie są też wbrew pozorom wysokie. Wypożyczenie opłaca się o wiele bardziej niż poruszanie się po mieście taksówkami. Poza tym w tym przypadku trzeba się liczyć z opóźnieniami i długim czasem oczekiwania. Dlatego warto pomyśleć wcześniej o wypożyczalni aut i zarezerwować wybrany model planując wyjazd na wakacje czy wyjazd w celach biznesowych.

  • otwarte 24h/7
  • tel. 572 145 313
  • wery-car@wp.pl
  • ul. Marynarki polskiej 76
  • 80-527 Gdańsk