WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH

572 145 313

- Samochody już od 45 zł

- Obsługujemy lotnisko w Gdańsku

- Otwarte 24h/7

Blog


Wynajmowanie samochodówPlanujesz wakacje albo dalszą podróż samolotem. Znowu pojawia się problem, że nie ma Cię kto podwieźć na lotnisko. Już nie musisz się tym przejmować, bo idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będą wypożyczenie samochodu.

Ważny jest wiek oraz karta kredytowa

Nie każdy będzie mógł wypożyczyć samochód. W zależności od wypożyczalni, istnieją różne wymogi co do wieku osoby wypożyczającej. Raczej młody kierowca, który niedawno uzyskał pełnoletność i ma prawo jazdy od tygodnia, będzie miał trudności z wypożyczeniem samochodu. Co do wieku, to każda wypożyczalnia ma swój regulamin, który go określa. Przepisy jednak takiego wieku nie określają. Firmy, które wypożyczają samochody uzależniają wiek kierowcy od klasy auta, które chce wypożyczyć.

Przykładowo wygląda to tak: osoba, która chce wypożyczyć samochód na przykład klasy mini musi mieć skończone 19 lat i posiadać ważne przynajmniej rok, prawo jazdy kategorii B. Jeżeli chcemy natomiast wypożyczyć auto klasy średniej musimy mieć przynajmniej 25 lat i prawo jazdy ważne 2 lata. W przypadku pojazdów z wyższych półek, prawo jazdy trzeba posiadać 3 lata i wiek 25 lat. Jednak każda wypożyczalnia ma inne wymogi.

Aby wynająć samochód, musimy pracownikowi wypożyczalni okazać dokumenty: są to prawo jazdy i dodatkowo jakiś dokument ze zdjęciem. Wymagana jest też karta kredytowa. Jednak w przypadku samochodów z wyższej półki np. Mercedesa klasy C, będą potrzebne dwie karty kredytowe.

Warunki wypożyczenia samochodu

Pierwszym warunkiem wypożyczenia samochodu jest to, że musi wrócić do wypożyczalni w takim stanie, w jakim się nim wyjechało. Samochód wypożyczamy z pełnym bakiem i tak też musimy go oddać. Kiedy benzyny będzie zbyt mało, trzeba będzie pokryć koszty brakującego paliwa. Samochód także powinien być oddany w miarę czysty. Dodatkowo jeżeli zostaniemy sfotografowani przez fotoradar, to mandat będziemy musieli pokryć z własnej kieszeni. Wynajem samochodów na lotnisku

Samochody możemy także wynająć na lotnisku. Często zdarza się tak, że przyjeżdżamy do obcego nam miasta i nie ma nas kto podwieźć na lotnisko. Dlatego świetnym rozwiązaniem stają się wtedy wypożyczalnie. Będziemy mogli wynająć samochód i dojechać w miejsce docelowe. Jest to świetna opcja dla osób, które na przykład nie posiadają auta lub nie lubią jeździć w dalsze trasy swoim samochodem. Jednak wypożyczenie samochodów na samym lotnisku jest dość drogie, dlatego warto poszukać tańszych opcji wśród lokalnych firm oferujących wynajęcie aut.

Takie wypożyczalnie często otwarte są przez całą dobę i posiadają szeroki asortyment samochodów do wynajęcia. Posiadają także pełne ubezpieczenie renomowanych marek. Oprócz tego lokalne firmy oferują bezpłatne dostarczenie samochodu na lotnisko o każdej porze dnia. Samochody są podstawiane także w nocy na specjalne życzenie klienta. Cena jest o wiele bardziej przystępna niż w wypożyczalniach znajdujących się na samym lotnisku.

Podsumowanie

Gdy wybieramy się w podróż samolotem, warto zdecydować się na wynajęcie samochodu w wypożyczalni. Wtedy będziemy mogli się cieszyć wakacjami, a nie tym, kto po nas przyjedzie, gdy przylecimy z wypoczynku.

Wynajem samochodów GdańskPodróżowanie samochodem stanowi nierozłączną część życia każdego, cywilizowanego człowieka. Bez pojazdu bardzo utrudnione jest przykładowo dotarcie do pracy, czy też zrobienie zakupów w supermarkecie. Taki stan rzeczy został uwarunkowany przede wszystkim przez rozwój technologiczny.

Samochód głównym środkiem transportu

Nie będzie niczym nowym stwierdzenie, iż człowiek bez samochodu jest jak człowiek "bez ręki". Społeczeństwo przyczyniło się do takiego stanu rzeczy, w którym posiadanie auta to konieczność. Rozległość metropolii, ale też mniejsze odległości, zaczęto pokonywać jedynie pojazdami. Spacery, sport (choć coraz mniej), czy też inne formy aktywności odchodzą w niepamięć, gdyż po prostu łatwiej i szybciej jest pojechać do celu. Jako świetny przykład na poparcie powyższej tezy będzie powołanie się na wysoko rozwiniętą komunikację miejską oraz prywatnych przewoźników. Cieszą się oni bowiem nieustannie wysokim zainteresowaniem. Dzieje się tak głównie właśnie z powodu konieczności dostania się w konkretne miejsce, na konkretną godzinę. Taksówki oraz autobusy często są wykorzystywane praktycznie bez chwili wytchnienia. Gdy nie posiada się własnego pojazdu, pojawia się szereg problemów.

Problemy wynikające z braku auta

Największym kłopotem, wynikającym z popsucia się (lub nieposiadania) samochodu jest utracenie niezależności i wygody prowadzonego życia. Znajdując się w tego rodzaju sytuacji, praktycznie każdy zastanawia się, w jaki sposób zmienić ten stan rzeczy. Często ludzie decydują się na wykonywanie ryzykownych kroków, które niosą ze sobą niechciane następstwa. Mowa tutaj o kupnie samochodów używanych po "okazyjnych" cenach, gdzie owa należność "chowa" niejako za sobą poważne usterki. Nie chodzi tutaj już nawet o sprawność samochodu, lecz o bezpieczeństwo podróżujących osób. Ono bowiem stoi na najwyższym poziomie, przez co trzeba wybierać pojazdy dokładnie analizując wcześniej plusy i minusy. Można pójść na tak zwaną "łatwiznę", jednak jedynie, gdy dane rozwiązanie jest sprawdzone.

Wypożyczalnia samochodów na topie

Takim ułatwieniem okazuje się wynajem samochodów Gdańsk. Znajdą się z pewnością pesymiści takiego rodzaju rozwiązań, jednak gdy nie posiada się w danej chwili samochodu, warto przemyśleć tę propozycję. Nasza wypożyczalnia w Gdańsku oferuje konkurencyjne ceny oraz szeroki zakres pojazdów. Dodatkowym atutem jest tutaj naprawdę regularne dokonywanie przeglądów technicznych oraz usuwanie usterek na bieżąco. Firma prowadzi politykę pro kliencką, tak więc zadowolenie po stronie konsumenta oraz zapewnienie mu bezpieczeństwa to najistotniejsze kwestie. Wahając się pomiędzy kupnem używanego i często niepewnego auta, warto również zapoznać się z ofertą gdańskiej wypożyczalni, bowiem tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Brak pojazdu potrafi przysporzyć bardzo wielu kłopotów. Warto wybierać więc jedynie sprawdzone rozwiązania, zapewniające uzyskanie zadowolenia i bezpieczeństwa.

Gdańsk – wygodne zwiedzanie wypożyczonym samochodemPięknym, polskim miastem położonym na Żuławach Wiślanych jest Gdańsk, którego historia i zabytki są niezwykle bogate.

Krótka historia Gdańska

Pierwsi osadnicy pojawili się na tutejszym terenie już w VII wieku. Natomiast w wieku X (naszej ery), Gdańsk i Pomorze Wschodnie do Polski (wtedy do państwa Polan) przyłączył Mieszko I. Przez kilka wieków mieszkali tam wyłącznie Polacy, jednak w XIII wieku Konrad Mazowiecki sprowadził tu Zakon Rycerski Najświętszej Maryi Panny, to znaczy Krzyżaków. Chcieli utworzyć oni swoje własne państwo i niestety upodobali sobie Gdańsk, czyli miasto piękne, a do tego nadmorskie. Ze wszystkich sił starali się je sobie podporządkować, co jednak nie do końca się im udało. Kilka wieków później, w czasie zaborów, nad Gdańskiem panowanie przejęły Prusy. Natomiast po I Wojnie Światowej ogłoszono go Wolnym Miastem, choć i tak bardzo silnie wpływali na niego Niemcy. Dopiero po II Wojnie Światowej wysiedlono stamtąd ludność niemiecką i do dziś Gdańsk jest miastem polskim. Tak bogata historia sprawiła, że w Gdańsku zauważyć można wpływy różnych kultur.

Gdańskie zabytki - co warto zobaczyć?

Warto zacząć od zobaczenia Głównego Miasta, które leży w reprezentacyjnej dzielnicy o nazwie Śródmieście. W czasie II Wojny Światowej było ono niszczone i okradane, jednak nadal posiada jeden z najcenniejszych zespołów zabytkowych w naszym kraju. Co ciekawe, Główne Miasto leży na trasie Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego. Następnie warto zwiedzić tak zwaną Drogę Królewską, która wiedzie od Bramy Wyżniej do Bramy Zielonej. Ta ostatnia znajduje się przy rzece Motławie. Między wspomnianymi bramami znaleźć można Targ Węglowy, gdzie zobaczyć można: Muzeum Bursztynu, Katownię z Wieżą Więzienną i budynek Wielkiej Zbrojowni. Później udać się można do Złotej Bramy, a trasa zaprowadzi przez Ulicę Długą i Długi Targ aż nad Długie Pobrzeże. Stamtąd prosta droga prowadzi do Gdańskiego Żurawia, to znaczy zabytkowego dźwigu portowego, który mieści obecnie Oddział Muzeum Narodowego.

Wygodne podróżowanie

Aby przemieszczanie się po mieście było wygodne i bezproblemowe, oprzeć można się na naszej wypożyczalni samochodów o nazwie Wery-Car. Jazda autem będzie o wiele bardziej komfortowa niż podróżowanie komunikacją miejską, która nie dotrze przecież w każde miejsce. Samochód pozwoli zaś na dużą niezależność, przy czym będzie wygodny a zarazem tani. Do tego, będzie dostępny dosłownie przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. Dlatego też jest to najlepsza alternatywa dla innych rodzajów lokomocji. Każdy z turystów powinien rozważyć plusy i minusy takiego rozwiązania i na pewno dojdzie do wniosku, że wypożyczenie samochodu będzie dla niego najwygodniejsze, a co więcej - najbardziej opłacalne. Wery-Car pozwala na rezerwację auta poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej lub poprzez kontakt telefoniczny. Wypożyczony samochód podstawiamy jest zaś w preferowane przez klienta miejsce.

Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w GdańskuPasażerskie lotnictwo polskie, swoją historię rozpoczęło pod koniec pierwszej wojny światowej a w 1920 roku uruchomiono pierwsze pocztowe połączenie na trasie Poznań-Warszawa-Poznań i Poznań-Gdańsk. Samoloty były zdolne przewieźć trzech do czterech pasażerów, ponieważ były to małe samoloty jednopłatowe. W okresie kilku kolejnych dni przewieziono około stu pasażerów i trzy tony bagażu. Jednak eksperyment nie przyniósł spodziewanych dochodów, a wręcz stał się deficytowy, więc połączenia wycofano.

Dwa lata później zawiązano nową spółkę, z kapitałem niemieckim, pod nazwą Polska Linja Lotnicza „Aerolloyd", która mając własne samoloty utworzyła połączenia na trasie Wolne Miasto Gdańsk-Warszawa-Lwów. Rok później nastąpiło otwarcie nowej linii na trasie Kraków-Warszawa. Późniejsze lata to bardzo dynamiczny rozwój lotnictwa pasażerskiego w Polsce, pojawiało się coraz więcej połączeń międzymiastowych a nawet międzynarodowych, aż na początku 1929 roku powstają, w wyniku połączenia się dwóch spółek - Linie Lotnicze LOT Sp. z o. o., które w końcu 1929 roku przekształcają się w PLL LOT z własnym znakiem graficznym, stylizowanym żurawiem w locie, obowiązującym do dzisiaj. Dalszy rozwój lotnictwa polskiego przerwał wybuch II wojny światowej.

Historia Portu Lotniczego w Gdańsku

Po drugiej wojnie nastąpiło wznowienie rozbudowy portów lotniczych i całego lotnictwa polskiego. Jednym z największych polskich lotnisk, a właściwie portu lotniczego, jest Port Lotniczy w Gdańsku, obecnie noszący imię byłego Prezydenta Polski Lecha Wałęsy. Początkowo nazwa portu brzmiała Rębiechowo od nazwy wsi znajdującej się niedaleko Gdańska. Zmiana nazwy Portu Lotniczego nastąpiła w 2004 roku. Położenie lotniska jest bardzo korzystne, znajduje się w bliskiej odległości od Trójmiasta, a jezdnie szybkiego ruchu mają dobre połączenie z resztą kraju. Port Lotniczy w Gdańsku, swoje początki lotnictwa datuje od początku dwudziestego wieku, a pierwsze lotnisko wojskowe, przekształcone później w cywilne, znajdowało się we Wrzeszczu. Lata siedemdziesiąte przyniosły tak dynamiczny rozwój ruchu pasażerskiego, że zdecydowano o zmianie lokalizacji lotniska i przeniesiono je na inny teren, przeznaczając na tę inwestycję 350 hektarów powierzchni. W 1974 roku nastąpiło uroczyste otwarcie nowego portu lotniczego.

Dzięki większemu terenowi, swoje biura i siedziby umieściły tam służby celne, administracja lotniska, placówka MO, służba zdrowia, biura PLL Lot i poczta.

Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy jest obecnie trzecim pod względem wielkości portem lotniczym w Polsce i stanowi lotnisko zapasowe dla Warszawy-Okęcia. Z jego usług, skorzystało w 2016 roku ponad 4 miliony pasażerów. Najczęściej obsługiwane kierunki to Londyn, Warszawa, Monachium, Sztokholm i Oslo.

Usługi dodatkowe

Na lotnisku można skorzystać z wielu usług. Znajduje się tam wiele barów, kawiarń, sklepów i restauracji. Można skorzystać z usług banku, kantoru wymiany walut oraz zasięgnąć informacji w wyznaczonych punktach Informacji Turystycznej. Dużą dogodnością dla pasażerów pozostających dłużej w Polsce jest możliwość wynajęcia samochodu osobowego lub dostawczego, dzięki firmom, mającym swoje siedziby w pobliżu terminalu. Lotnisko w Gdańsku posiada 50 stałych połączeń międzynarodowych i wiele połączeń czarterowych, których liczba stale rośnie.

Rozwiązania dla ceniących sobie mobilność i niezależnośćPierwsza wypożyczalnia samochodów powstała w 1916 roku. Ta działająca ponad sto lat branża została zapoczątkowana przez Joe Saundersa, któremu w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zepsuł się samochód :) Powód dość prozaiczny, ale może się przydarzyć każdemu z nas. W efekcie Saunders, bazując początkowo na jednym samochodzie marki ford, zajął się ich wypożyczaniem.

Od tego czasu dużo się zmieniło...

Na polskim rynku jest wiele Firm zajmujących się wypożyczaniem samochodów. Wśród nich, na szczególną uwagę zasługuje nasza wypożyczalnia Wery-Car z Gdańska :), którą Klienci cenią sobie za kompleksowość obsługi w bardzo korzystnej cenie.

Zadbaj o jakość podróży

Żyjemy w ciągłym ruchu. Przemieszczamy się w celach prywatnych i zawodowych, zarówno dla przyjemności, jak i z poczucia obowiązku. Korzystanie w takich sytuacjach z wypożyczonych samochodów jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Wyobraźmy sobie, że znaczną część podróży przebywamy samolotem, albo pociągiem, czy autobusem. Na dworcu z mniejszą, lub większą ilością bagaży możemy zapewnić sobie ciągłość komfortu podróży. Wystarczy zamówić samochód, z którego będziemy korzystać na miejscu, uprzyjemniając sobie w ten sposób pobyt.

Kryterium wyboru

Miejska wypożyczalnia samochodów, taka jak Wery-Car w Gdańsku, to bardzo praktyczny pomysł na indywidualny transport. Rozwiązanie dedykowane jest wszystkim, którzy nie dysponują w danym momencie swoim samochodem, a cenią sobie niezależność i komfort przemieszczania się. Aby wypożyczalnia spełniała swoją rolę auta muszą być dostępne, wygodne i tanie. Niezależnie od pory dnia, czy nocy gwarantujemy dostęp do komfortowych samochodów, po najniższych na rynku cenach. Firma działa 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Kto z nas lubi zatłoczone autobusy, czy niedojeżdżające na czas taksówki? Jeśli planujesz podróż nad morze najtańsza wypożyczalnia samochodów w Gdańsku zadba o luksus Twojego pobytu.

Praktyczne wskazówki Czym kierować się przy wyborze samochodu?

W trosce o wygodę w trakcie jazdy, warto zadbać o to, aby samochód był w dobrym stanie technicznym. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest wypożyczanie młodych roczników. Kolejnym istotnym elementem jest cena. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Gdańsku jest gwarancją bezkonkurencyjności.

W jaki sposób można zamówić samochód?

Rezerwacji samochodu zwykle można dokonać wypełniając formularz na stronie internetowej lub kontaktując się telefonicznie. Takim rozwiązaniem dysponujemy, dodatkowo podstawiamy samochód w preferowane miejsce odbioru samochodu.

Co jest potrzebne przy odbiorze samochodu i gdzie możemy go odebrać?

Standardowym miejscem odbioru są zwykle wyznaczone przez wypożyczalnie lokalizacje (dworzec PKP, PKS, lotnisko). Na życzenie Klienta udostępnimy samochód również w każdym innym miejscu. Przy odbiorze samochodu należy okazać prawo jazdy oraz dowód osobisty lub paszport.

Wypożyczanie samochodów na terenie GdańskaWypożyczanie samochodów na terenie Gdańska
Przemieszczanie się samochodem, niezależnie od powodu, stało się kluczową czynnością w obecnych czasach. Społeczeństwo wykorzystuje na szeroką skalę dwuślady, aby dostać się na miejsce pracy, czy też udać na zakupy. Często zdarza się jednak sytuacja, kiedy jedyny samochód ulega poważnej awarii i nie ma możliwości przedostania się na drugi koniec miasta.

Wypożyczalnia samochodów odpowiednim przedsięwzięciem
Znajdując się niefortunnie w wyżej opisanej sytuacji, z pewnością każdy poszukiwałby ewentualnego rozwiązania tego problemu. Z pomocą przychodzi tutaj firma oferująca wynajem samochodów, znajdująca się w Gdańsku. W ofercie znaleźć można bardzo wiele pojazdów, dzięki którym w krótkim czasie uda się dostać w ważne miejsce. Poruszanie się komunikacją miejską bywa bowiem bardzo problematyczne, wymagając sporego "zapasu" czasowego. Często też by dostać się w wymagane miejsce, trzeba zmieniać autobusy, co jest sporym utrudnieniem - zwłaszcza, gdy przyzwyczajenie do jazdy samochodem przyprawia o ból głowy. Nie warto niszczyć sobie zdrowia tylko dlatego, że posiadany pojazd znajduje się u mechanika.

Gdańsk miejscem idealnym
Miasto Gdańsk jest miejscowością należącą do pionierów pod względem szybkości rozwoju oraz zaawansowania. Na uwagę zasługuje tutaj fakt, iż jest on jednym z trzech dużych aglomeracji. Razem z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto, co dodatkowo stanowi atut dla umiejscowienia firmy wynajmującej środki transportu. Miasto to oferuje bardzo wiele atrakcji turystycznych oraz sporo możliwości dla rozwoju zawodowego. Wbrew pozorom można stać się tutaj nie tylko rybakiem, czy też marynarzem. Biorąc pod uwagę ilość ulic oraz rozległość Gdańska, naprawdę bardzo ciężko byłoby poradzić sobie bez samochodu. Warto dodać, iż ceny wynajmu znajdują się na niskim poziomie, co przekona wielu sceptyków.

Wynajem samochodów Gdańsk ceny/cennik
Poruszając się w temacie wynajmowania samochodów, nie można zapomnieć o zaprezentowaniu oferowanych cen firmy z Gdańska. Jak już zostało wspomniane, nie stanowi ona czegoś nieosiągalnego dla osoby o niższych zarobkach. Samochód typowo miejski, do pracy - a więc Smart - można wynająć już od 45 złotych na dobę. Biorąc pod uwagę wygodę, jaką dzięki temu można posiąść, nie ma miejsca na zastanowienie. Oczywiście istnieje możliwość wyboru większego samochodu, jednak w tym przypadku trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu około 100 - 150 złotych, co również jest przystępne. Dla osób przedsiębiorczych firma Wery-Car oferuje wynajem samochodów dostawczych, w cenie 150 złotych - Volkswagen Crafter Średni - oraz 220 - Volkswagen Crafter Maxi. Jak widać, wybór jest spory, a samochody dobrych marek.

Można pomyśleć, iż wynajem pojazdu z wypożyczalni wiąże się z karkołomnymi umowami, a oferowane samochody są zniszczone. Na szczęście to stwierdzenie jest błędne, czego dowodem jest oferta firmy z Gdańska. Każdy, kto potrzebuje "na już" samochodu, powinien zainteresować się tą ofertą. Zadowolenie jest gwarantowane, a niewysokie ceny dodatkowo zapewnią zatrzymanie gotówki w portfelu.

Czy warto wypożyczyć samochód wyjeżdżając do Gdańska?Gdańsk to piękne miasto, które odwiedzić przynajmniej na weekend. Wakacje są idealną okazją, aby wybrać się nad polskie morze. Z Gdańska szybko można przemieścić się do równie malowniczej Gdyni czy Sopotu. W tym celu pomocny jest samochód. Dlatego doskonałym pomysłem może być jego wypożyczenie. Wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko to rozwiązanie zarówno dla osób, które odwiedzają miasto w celach turystycznych, jak i biznesowych. W końcu komfort komunikacji ma duże znaczenie.

W wypożyczalni samochodów można skorzystać z wielu różnych środków transportu. Gdańsk ma do zaoferowania wiele pod każdym względem. Do dyspozycji jest morze z piaszczystymi plażami czy urokliwa starówka. Będąc w mieście nie wolno zapomnieć o odwiedzinach Sopotu z najsłynniejszym w kraju molo oraz gdyńskiego portu morskiego. W tym przypadku samochód to zdecydowanie najwygodniejszy i najszybszy środek transportu. Podczas zwiedzania auto można pozostawić na strzeżonym parkingu czy w miejskich strefach postojowych. Samochód sprawdza się w szczególności w przypadku osób, które nie podróżują samodzielnie, ale np. z rodziną.

Z wypożyczalni samochodów chętnie korzystają także biznesmeni. Dla nich to rozwiązanie szybsze i bardziej opłacalne niż poruszanie się komunikacją miejską czy taksówkami. W ten sposób można uniezależnić się od terminów taksówek czy autobusów. Auto to dobry pomysł zarówno latem, jak i zimą. Wypożyczalnia na lotnisku to strzał w dziesiątkę w przypadku osób, które do Gdańska wybrały się samolotem. Zaraz po wyjściu z samolotu mogą przesiąść się w kolejny środek transportu. Podobnie jest w przypadku wyjazdu z miasta.

Gdańsk to jedno z największych i najszybciej rozwijających się miast w kraju. Dlatego nic dziwnego, że coraz więcej osób postanawia je odwiedzić i to nie tylko w celach turystycznych. Niezależnie od celu podróży, warto rozważyć pomysł wypożyczenia samochodu. To świetnie rozwiązanie, kiedy zależy nam na czasie, a poza tym lubimy wygodne podróże. Poruszanie się komunikacją mało kiedy bywa komfortowe i szybkie, zwłaszcza w obcym mieście. Poza tym niekiedy jest bardzo zawodne. W przypadku biznesmenów bywa również odbierane jako mało eleganckie. Taksówki z kolei są drogie, a w godzinach szczytu ich złapanie bywa problematyczne.

Popularność wypożyczalni samochodów osobowych cały czas rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego. Coraz więcej osób ceni sobie wygodę i komfort podróżowania. Poruszając się autem można o wiele szybciej dotrzeć do celu i paradoksalnie - niekiedy łatwiej niż komunikacją miejską. Całościowe koszty wynajęcia samochodu, nie są też wbrew pozorom wysokie. Wypożyczenie opłaca się o wiele bardziej niż poruszanie się po mieście taksówkami. Poza tym w tym przypadku trzeba się liczyć z opóźnieniami i długim czasem oczekiwania. Dlatego warto pomyśleć wcześniej o wypożyczalni aut i zarezerwować wybrany model planując wyjazd na wakacje czy wyjazd w celach biznesowych.

  • otwarte 24h/7
  • tel. 572 145 313
  • wery-car@wp.pl
  • ul. Marynarki polskiej 76
  • 80-527 Gdańsk